ZAKRES DZIAŁALNOŚCI NASZEJ FIRMY TO:


wykonywanie serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych w zakresie instalacji wentylacyjnych, odpylających, centralnego odkurzania, filtrowentylacyjnych oraz innych instalacji specjalistycznych.


SERWIS

Nasze wykwalifikowane ekipy serwisowe świądczą najwyższej klasy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Posiadamy nowoczesny park maszynowy.

PRZEGLĄDY

Realizujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarncyjne na życzenie Klienta, a nasza kadra jest w stanie wykonać najbardziej skomplikowane zlecenia.

NADZÓR

Gwarantujemy stały nadzór nad urządzeniami i instalacjami w ramach zleceń i umów serwisowych realizowanych dla naszych zadowolonych Klientów.

BADANIA

Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz kwalifikacje, które umożliwiają wykonanie dogłębnej analizy, sprawdzenia oraz badania instalacji.

CZAS REAKCJI

Czas reakcji naszego serwisu jest wręcz natychmiastowy, liczony w godzinach. Ze względu na wymogi zachowania ciągłości produkcji w zakładach naszych Klientów.

DORADZTWO TECHNICZNE

Wysoko wykwalifikowane ekipy serwisowe służą pomocą i niezbędną wiedzą z zakresu budowiy i działania serwisowanych instalacji oraz urządzeń w chodzących w jej skład.

PRZEWAGA DZIĘKI DOŚWIADCZENIU,
KWALIFIKCJOM I JAKOŚCI.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, a nasza kadra z wieloletnim doświadczeniem jest w stanie wykonać najbardziej skomplikowane specjalistyczne zlecenia z branży filtrowentylacyjnych, odpylających ,centralnego odkurzania, klimatyzacji i wentylacji przemysłowej. Zobacz przy czym mieliśmy przyjemność pracować.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Realizujemy stały nadzór nad urządzeniami i instalacjami w ramach zleceń i umów serwisowych.

alternative text


GALERIA NAWĘGLANIA.

alternative text


FILTRACJA PYŁÓW SPAWALNICZYCH I SZLIFIERSKICH.

alternative text


INSTALACJA FILTRACJI PYŁÓW

alternative text


INSTALACJA W OBIEKCIE O WYS. WYM. HIGIENNICZNYCH.